top of page
Vyhledat

2018 VOSA Špindlerův Mlýn hotel Clarion 7. 12.

Aktualizováno: 15. 12. 2018

Špindlerův Mlýn nás přivítal poměrně velkým deštěm. Ale rychle jsme vyskákaly z auta a běžely směr hotel. Kolem se linula vůně svařeného vína a perníčků. Jelikož je čas čertů a Mikuláše, tak jsme se navlékly do "čertovské uniformy" a očekávaly příchod dětí. Po sedmé hodině jsme mohly začít znělkou Vosa právě přijela k vám a hned na to už se začalo soutěžit. Hod podsedákem do popelnice, stavění komínů z kostiček, zdobení vánočního stromečku a jiné. Zkoušely jsme i to, jestli děti znají pohádku O pejskovi a kočičce - Jak spolu vařili dort. Přiblížily jsme si to tak, že jsme s dětmi rozdělily suroviny, jež do dortu patři a nepatří. A završeno to bylo písničkou Narozeniny (složeno naší Vosičkou Verčou). To nás moc bavilo.


Vánoce jsou každým dnem blíž a blíž a jak je zvykem být stále v napětí a ve stresu, tak tentokrát žádná taková atmosféra nebyla vůbec cítit. Prostě pohoda a klídek.


Čertovy pomocnice byly: Ika, Bája, Péťa a Ráďa


Na hotelu Clarion se uvidíme opět po Vánocích, tak si užijte tyto dny co nejlépe a buďte happy jak dva grepy :)10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page