Vyhledat

2019 VOSA Čermná 9. 3.

Karnevaly a Masopust jsou v plném proudu po celé České republice. Nejinak tomu bylo i v obci Čermná, kam jsme se vypravily. Naše Vosí sestava musela být trochu na poslední chvíli poupravena, protože naši Vosí babičku/maminku Irenku položila angína. Přejeme ať se z toho brzy dostane a bude zase v plné síle skotačit s námi. Vosička Verča ochotně přijela, aby partu posílila.

Ihned po příjezdu nám parkování trochu zkomplikovaly plné sudy piva, ale to nám dobrou náladu nezkazilo. Sál se ve dvě hodiny naplnil dětmi v úžasných maskách. A karneval mohl začít. Písnička Hurá, Vosa přijela přilákala na taneční parket děti převlečené za piráty, princezny, pohádkové i filmové postavy a jiné masky. Tolik krásných dětských tvářiček se na nás usmívalo, že jsme byly naplněné energií celé dvě hodiny, co program trval. Ani v Čermné nechybělo vyprávění pohádky O pejskovi a kočičce, jak vařili dort spojené do soutěže a tanečku Narozeniny.
Spoustu zábavy jsme si se všemi užily i s písničkou Na stromě, kde vystupují různá zvířata - pejsek, kočka, ryba, slon, čáp, myš.
Každý tanečník a soutěžící byl odměněn. Tolik nádherných cen, co věnovali pořadatelé, se jen tak nevidí. Radost v dětských očích za každou získanou cenu je k nezaplacení. Bylo to vážně báječné odpoledne. Rodiče báječní, děti báječné. Silný rodinný holčičí tým se ve čtyři hodiny rozloučil písničkou Sofia. A věřte nám, do Čermné se za Vámi zase moc rády podíváme.


Vosí tým: sestry Verča a Bája, sestry Péťa a Ráďa. Obě sourozenecké dvojice jsou mezi sebou sestřenicemi.


Děkujeme mnohokrát pořadatelům za věrnost a opětovné pozvání do Vaši obce. Pochvala letí i rodičům, kteří dětem pomohli s maskami. Milerády se zase potkáme zrovna tam, kde budete. Zkrátka ve správný čas na správném místě. Na viděnou :)


27 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484