top of page
Vyhledat

2019 VOSA Černý Důl stan Silvestr 31. 12.

A je to tady. Právě v tento den slavíme Silvestr a jak jinak než ve velkém stylu. Dopoledne ve stanu v Černém Dole. Svítičko slunilo, led klouzal, sníh se třpytil a právě zde se sešlo tolik úžasných lidí a dětí, že se akce rozjela na plné obrátky.

Dokonce jedna hodná maminka přinesla drobné občerstvení, se kterým se podělila s účastníky i Vosičkami. Mňamka. Dieta začíná až po Novém roce, tak jsme si mohli namlsat bříška.

Nechyběly známé tváře a ani noví návštěvníci. Rodiče udělali krásnou atmosféru. Fandili, zpívali, tancovali a tleskali.

Děti s nadšením soutěžily i tancovaly. A za to si přeci zaslouží odměnu ve formě nafukovacího balónku nebo sladkosti. Oči zazářily snad nejvíc při Kole štěstí nebo při soutěží, kterou jsme si nazvali Hod na šampáňo. Kdo se barevným kroužkem trefil, odnesl si domů dětské Rychlé špunty. Což se na Silvestra hodí.

Než začala odbíjet dvanáctá hodina odpolední, připravili jsme si kelímky a udělali si takovou generálku na půlnoc. To znamená, že jsme si bouchli dětské šampaňské a připili na blížící se Nový rok. To bylo ale povedené dopoledne.


Kdo tam byl: Ika, Míra, Bája a Ráďa


Velké díky patří opět paní inženýrce za pozvání. A taky vám všem, kteří jste nás v tom nenechali samotní a přišli strávit tento krásný čas. Snad jste si každý ten svůj Silvestr oslavili podle představ a my se těšíme na další setkání. Ať jste všichni zdraví, šťastní a spokojení :)2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page