top of page
Vyhledat

2019 VOSA Špindlerův Mlýn hotel Clarion 28. 12.


Vosí turné pokračuje dál směr hotel Clarion ve Špindlerově Mlýně. Venku nás přivítal sníh a chlad. A nejen to. Také pěkná námraza. Takže jsme při nošení aparatury a rekvizit tancovali před hotelem jako při krasobruslení. Naštěstí jsme to ve zdraví přežili a mohli se v sedm hodin večer pustit do programu.

Na náš pořad dorazilo spoustu dětí s rodiči kdejaké národnosti. Mezi české děti se zařadili i němečtí příslušnici. Takže bylo třeba si pořádně zašprechtit. Vosičky Péťa a Bája překládaly, co jim síly stačily. Snažili jsme se zařadit hodně mezinárodních písniček, aby zahraniční aktéři si také přišli na své.

I Vosička Ika gavarila rusky s dětmi a rodiči. Umět cizí jazyky je opravdu potřeba, abychom si mezi sebou rozuměli.

Soutěžilo se o nafukovací balónky nebo sladkosti. Každý si odnesl nějakou odměnu.

Rodiče si nafoukli pro dětičky ohromnou housenku a na závěr jsme si zatancovali písničku Those were the days, aneb jak rádi říkáme pracovně Laj laj. Návštěvnici hotelu odcházeli s úsměvem na tváři, což je pro nás nejvíc.


Vosili: Ika, Míra, Bája, Péťa a Ráďa


Děkujeme za pozvání a děkujeme za to, že na naše programy chodíte. S vámi všemi jsou to nejlepší chvíle. Tak se pečlivě připravte na blížící se Silvestr a určitě se co nejdříve uvidíme :)

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page