top of page
Vyhledat

2019 VOSA Žacléř MŠ Pohádka Den otců 26. 6.

Podle meteorologů to měl být nejteplejší den z celého června. A my jim musíme dát za pravdu. Léto se hlásilo na maximum. Ovšem přece si tím nenecháme pokazit den. V mateřské školce Pohádka v Žacléři se konal Den otců a Vosičky nesměly u této báječné akce chybět. V této školce se Vosička Bája cítila jako doma, protože právě zde je její pracovní působiště. A jak odpoledne probíhalo? Děti byly vážně báječné. Stejně tak rodiče i místní učitelky.
Po znělce jsme si zajezdili v pomyslném vláčku, házeli ovocem, pekli dort s pejskem a kočičkou, tancovali s kroužky i bez nich, zpívali Měla babka (rodiče si zatrsali s dětmi Mazurku), nafukovali ohromné housenkové balónky.Na konci si děti zaskotačily na Mix písniček a nadešel čas se rozloučit, rozdat mlsoty, balónky a rozjet se domů.
Teplo bylo veliké. Ohromné, maximální. Proto si vážíme účasti dětí i rodičů, že se nevzdali a dorazili na tuto parádní akci.
Pot tekl na litry, takže si jdeme všichni dát spršku.


Vosily: Bája, Ika a Ráďa. Pomáhali i Lexík a Mišan.


Odpolední parný Den otců byl opravdu krásný. Milé, poslušné a šikovné děti, rodiče s úsměvem na tváři, stejně taktéž učitelský sbor. Děkujeme za pozvání a přejeme nejen tatínkům, ale i maminkám zdravé a šťastné děti. Placáka na ruku všem a ahojda :)12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page