top of page
Vyhledat

2019 VOSA Adršpach 16. 3.

Adršpach - město, které má mnoho lidí spojeno se skálami a skalním městečkem. Ale nejsou tam jen skály, ale žijí zde perfektní lidé, co dorazili na karnevalové odpoledne. Ani my jsme nepřijely, abychom lozily po skalách. Navlékly jsme se do vosích oblečků a krátce po třetí hodině odpolední celý karneval začal nabírat na obrátkách. A když mluvíme o karnevalu, nesměly chybět ani masky, ve kterých dětičky přišly nastrojené. Opět úžasná přehlídka kostýmů.

A opět chvála rodičům. Protože právě oni jsou hlavní tvůrci masek. Přes šedesát dětí si s námi hrálo, tancovalo, zpívalo, soutěžilo, zdobilo strom, vařilo dort.Co myslíte? Co všechno patří nebo nepatří do takového dortu, co se běžně peče? Vejce, mléko? Sýr, mrkev? Nebo snad hamburger či zelí? Přesně takový úkol mají děti v soutěži. Rozdělit potraviny do dvou "dortových formiček" tak, aby vznikl ten pravý dortík a nebolelo nás z něj bříško. Naprosto s přehledem se s tím všichni popasovali.

Děvčata z Ádru vyhlásila nejkrásnější masky - kuřátko, ducha, želvu, Mášu, lišku a ještě několik dalších. Pak ještě následovala tombola.


Společné foto nesmí jistojistě chybět. Vosičky si zabalily svých pár švestek a s hlavou plnou dojmů odjely zase domů.


Holky z Vosy: Ika, Bája, Péťa, Ráďa.


Takže naši milí, odložte masky, smyjte karnevalové barvy a vkročme vstříc dalším báječným zítřkům. Mnohokrát děkujeme za pozvání do Vašeho města. Mějte se krásně a bye bye zase někdy :)

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page