Vyhledat

2019 VOSA Borová Letní Vánoce 17. 8.

Vánoce, Vánoce přicházejí ... No skoro je už máme za dveřmi. Musíme si počkat na prosinec. Občané Borové toho dne čekat nemuseli a oslavy Letních Vánoc vypukly i v srpnu.Smažil se kapr i řízky, podával se bramborový salát a představte si, že bylo i cukroví. Jediné, co chybělo, byl sníh. Ale na to jsme o vánocích docela už zvyklí, žejo? Tak abychom nebyli pozadu, odstartovaly jsme program písničkou Rolničky.


Taky byl zdoben vánoční stromeček, proběhl taneček Vánoce hrajou gloria, Bububu a budliky a taky například Pán Mikuláš. Což nejsou typicky vánoční písničky, ale zařadili jsme se proto, že po našem vystoupení dorazili čerti s Mikulášem. I s andělem. Rozdali spoustu dárečků dětem. Pořadatelé věnovali také mnoho odměň pro děti, které se zapojily do vosího programu.Jako kulisy Vosičky dovezly i sněhuláky Fridoše a Fridolína.To bylo radosti u malých dětí. Takové pohodové letní netradiční odpoledne.


Vosili: Ika, Bája, Míra, Péťa a Ráďa


Nebylo kdovíjak velké teplo, a tak jsme nasadily i santačepičky. Abychom byly tématické. Děkujeme za pozvání a moc děkujeme za výslužku - plná krabice cukroví. Pustili jsme se do ní už v autě cestou domů. Bylo to výborné. Ještě jednou velké díky :)
8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon