top of page
Vyhledat

2019 VOSA Chotěvice narozeninová oslava 23. 3.

Narozeniny se musí jaksepatří oslavit. Nechybí dort, pohoštění, rychlé špunty, dárečky a hlavně - narozeninoví hosté. Bez nich by to nešlo. V chotěvickém sále se slavily narozky hned několika dětí. Tak jsme byly přizvány, aby jsme to oslavily s nimi.

Pro radost zúčastněných naše vosí malířka Verča namalovala každému cvrčkovi na obličej to, co si přál. Aby děti byly na tu party pěkně vymóděny.V sále bylo zprvu docela chladno, ale to se brzy změnilo, protože jsme se do toho opřely v plném nasazení. Tanečky, písničky, soutěže. Připojila se k nám i děvčata Andrejka a Míla. Stavěly jsme jim na hlavu komíny z barevných kroužků. Holky se držely statečně, ale stejně jsme jim ty kroužky na hlavě moc dlouho neudržely. Ale vždyť to vůbec nevadilo.
V půlce programu byly oslavenci i hosté lehce rozpustilí, tak Verča zavelela a hned jsme se daly do sportovnějších soutěží. A rychlejších tanečků. Co mělo velký úspěch byl barevný padák. S ním děti mávaly jak na prvního máje. Na konci programu se dětská očka upnula na vosičky Verču a Ráďu, které z nafukovacích balónků motaly různé věci. Zvířata, kytky, meče a já nevím co ještě. Mají kouzelné ručky. Protože, věřte mi, není to sranda něco takového vytvořit.


A všechny dětičky si z odpolední oslavy odnesly nafukovací vymodelovaný balónek, housenku, mega balón. A pomalované obličeje. To vám byla nálada.Vosičky: Verča, Bája a Ráďa.

Všechno nejlepší všem oslavencům. Byla zazpívána písnička Hodně štěstí, zdraví, odměny rozdány, tvářičky pomalovány. Nalaďme se už na jarní ovzduší a vychutnejme si tohle krásné období. Na viděnou, na slyšenou a ahoj ahoj ahoj :)

15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page