top of page
Vyhledat

2019 VOSA Dvůr Králové n/L Kimberly 30. 11.

Už je to tady! Dlouho očekávaná akce - Mikulášská besídka. Jako první štace pro nás bylo město Dvůr Králové nad Labem. V tuto chvíli jsme odstartovali nový Mikulášský program. Vosička Verča ve svých volných chvílích složila písničky laděné v tomto Mikulášském, zimním a Vánočním duchu.

Na pomoc jsme si vzali kouzelnou bednu Máňu, která ukrývala mnohá tajemství. Program byl zahájen novou znělkou Vosa jede, hele Vosa jede. Po malé chvíli začalo něco v bedně naříkat. Byla to plyšová vosička Tonička. Čerti ji tam zavřeli, protože zlobila maminku. A víte co? Ona nám slíbila, že už bude hodná a celá pořad pozorovala z po vzdálí.

No jo, ale co bylo ještě v té bedničce? Moc a moc věcí, které byly použity do soutěží a tanečků. Abychom si to čekání na Mikuláše, čerta a anděla trošku zkrátili. Písničky jako Cukroví, Na Vánoce, Padá sníh se líbily dětem i rodičům. A už pomalu přicházela ta chvíle. Už se zhasla světla v sále, spustila se pekelná mlha a na scénu dorazil Mikuláš, andílek a dva čerti.

Děti měly v očích strach, ale také napětí a zvědavost, co že jim ten pán s vousy donesl. Pro každého byl připravený dáreček.

Odvážlivci si převzali odměnu i od samotného čerta. Když každý dostal balíček, rozloučili jsme se všemi písničkou Veselé Vánoce. Proběhlo focení s nebeskými bytostmi. Dokonce i čerti se přifařili na fotku. To bylo ale krásné dopoledne.

Sešla se původní Vosí šestka: Verča, Bája, Míra, Ika, Péťa a Ráďa. Ochotně nám pomáhala i dcerka Péti malá Justýnka.

Že se čerta nebojíte? Určitě nemusíte, protože my věříme, že jste poslušní a hodní. My se těšíme na další besídky, které proběhnou v příštích dnech. Začal nám padat sníh. Takže prosincová atmosféra jede na plný pecky. Čauvejs :)
9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page