Vyhledat

2019 VOSA Dvůr Králové n/L Kimberly 30. 11.

Už je to tady! Dlouho očekávaná akce - Mikulášská besídka. Jako první štace pro nás bylo město Dvůr Králové nad Labem. V tuto chvíli jsme odstartovali nový Mikulášský program. Vosička Verča ve svých volných chvílích složila písničky laděné v tomto Mikulášském, zimním a Vánočním duchu.

Na pomoc jsme si vzali kouzelnou bednu Máňu, která ukrývala mnohá tajemství. Program byl zahájen novou znělkou Vosa jede, hele Vosa jede. Po malé chvíli začalo něco v bedně naříkat. Byla to plyšová vosička Tonička. Čerti ji tam zavřeli, protože zlobila maminku. A víte co? Ona nám slíbila, že už bude hodná a celá pořad pozorovala z po vzdálí.

No jo, ale co bylo ještě v té bedničce? Moc a moc věcí, které byly použity do soutěží a tanečků. Abychom si to čekání na Mikuláše, čerta a anděla trošku zkrátili. Písničky jako Cukroví, Na Vánoce, Padá sníh se líbily dětem i rodičům. A už pomalu přicházela ta chvíle. Už se zhasla světla v sále, spustila se pekelná mlha a na scénu dorazil Mikuláš, andílek a dva čerti.

Děti měly v očích strach, ale také napětí a zvědavost, co že jim ten pán s vousy donesl. Pro každého byl připravený dáreček.

Odvážlivci si převzali odměnu i od samotného čerta. Když každý dostal balíček, rozloučili jsme se všemi písničkou Veselé Vánoce. Proběhlo focení s nebeskými bytostmi. Dokonce i čerti se přifařili na fotku. To bylo ale krásné dopoledne.

Sešla se původní Vosí šestka: Verča, Bája, Míra, Ika, Péťa a Ráďa. Ochotně nám pomáhala i dcerka Péti malá Justýnka.

Že se čerta nebojíte? Určitě nemusíte, protože my věříme, že jste poslušní a hodní. My se těšíme na další besídky, které proběhnou v příštích dnech. Začal nám padat sníh. Takže prosincová atmosféra jede na plný pecky. Čauvejs :)
3 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484