top of page
Vyhledat

2019 VOSA Dvůr Králové n/L Mikuláš 7. 12.

Tak jsme zase tady. Zase mezi báječnými lidmi. A proč? Protože stále Mikuláš naděluje dětem dárečky. Ale museli jsme si chvilku počkat, než k nám dorazil. Čas jsme si zkrátili mikulášským a vánočním programem.

Bavilo nás si s dětmi zpívat a soutěžit. Jako pomocnici jsme neopomenuli i bednu Máňu, že které jsme lovili symboly pro různé soutěže a písničky.

I když to bylo k podivu, co všechno se v bedně ukrývalo. Třeba váleček na nudle. Nikdo nechápal, proč se zrovna tam ukrýval. No vždyť je to jasné. Abychom si uváleli a upekli cukroví. K tomu nám dopomohla písnička Cukroví alias Mňam, mňam, mňam, to si dám. A vůbec bychom se nedivili, kdyby vám stále tato písnička zněla v uších. Je totiž dokonale chytlavá. Stejně jako jiné songy jako Sněhulák či Padá sníh.

Po krátké chvíli se v sále ztlumila světla, pustila se kouřová mlha a vešel za námi Mikuláš se svou družinu. Slzičky ze strachu u dětí proběhly, ale vůbec nemusely. Čertík a jeho pomocnice čertice byli totiž moc hodní.

Každý cvrček dostal krásný balíček. A pak byly slzy ty tam. A to je dobře. My přeci víme, že zlobivé děti přece nejsou.


Zapojili se: Verča, Ika, Míra, Bája, Péťa, Ráďa a Justýnka


Velké díky za pozvání. Nám se u vás moc líbí. Osvětlovači předvedli super práci. Super byli rodiče i dětičky. Tak teď se můžeme pořádně těšit na Ježíška. Mějte krásné Vánoce a vše okolo a pořádně si nacpěte pupky, protože teď se to může a bez výčitek. Pac a pusu :)


8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page