Vyhledat

2019 VOSA Harrachov hotel Sklář 25. 12.

Právě nám nastal Boží Hod. A Vosa se božsky přemístila na hotel Sklář v Harrachově. Ve čtyři hodiny odpoledne byl zahájen program pro hotelové hosty.

Objevilo se zde i hodně kamarádů z Německa, takže bylo potřeba vše přetlumočit. Ještěže s námi byla Vosička Verča, která si hravě poradila s cizí řečí. Z němčiny poté rychle přepnula do angličtiny, když se mezi námi zjevit i návštěvník z Londýna. Aneb Vosa nemá překážky. Ač byl den po Vánocích, zařadili jsme i soutěže a písničky, co se Vánoc přímo týkají. Abychom si ten krásný čas natáhli. Společnost nám dělali i noví sněhuláci a sovička. Rozumějte, byli to takoví nafukovací paňáci. A ti měli právě zde svoji premiéru.

Hodně se tancovalo a zpívalo. Na pomoc jsme si vzali i barevné kroužky.

A to bylo srandy, když je děti stavěly na hlavu pomocníkům z řad dospělých. Byl to mezinárodní souboj - Čechy, Německo a Velká Británie. Ani už si nevybavuji, kdo ten zápas vyhrál, ale na tom nezáleželo. My jsme si to užili i tak.

Hodiny pomalu ukazovaly šestou odpolední a to bylo znamení pro to, aby se Vosičky rozloučily s účastníky a odjely opět dál. Ten večer obecenstvo bavila ještě skupina VOSA BAND. To bylo ale krásné odpoledne.


Kdo tam byl: Verča, Bája, Ika, Míra a Ráďa


Město Harrachov se nachází v horské oblasti. To znamenalo, že dokonce začal padat i sníh. To bylo radosti. Protože v posledních letech se chumelenice v tento prosincový čas objevila málokdy. Lyžaři, vytáhnout lyže a vy ostatní klidně jen sáně a boby. Zima je tady. Jen aby v zimní čas vydržela. A nepřišla zase v květnu. Dávejte na sebe pozor a budeme se na hotelu Sklář zase těšit 30. 12 ve čtyři hodiny odpoledne. Mějte se rádi a ahojda :)9 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484