top of page
Vyhledat

2019 VOSA Harrachov hotel Sklář 25. 12.

Právě nám nastal Boží Hod. A Vosa se božsky přemístila na hotel Sklář v Harrachově. Ve čtyři hodiny odpoledne byl zahájen program pro hotelové hosty.

Objevilo se zde i hodně kamarádů z Německa, takže bylo potřeba vše přetlumočit. Ještěže s námi byla Vosička Verča, která si hravě poradila s cizí řečí. Z němčiny poté rychle přepnula do angličtiny, když se mezi námi zjevit i návštěvník z Londýna. Aneb Vosa nemá překážky. Ač byl den po Vánocích, zařadili jsme i soutěže a písničky, co se Vánoc přímo týkají. Abychom si ten krásný čas natáhli. Společnost nám dělali i noví sněhuláci a sovička. Rozumějte, byli to takoví nafukovací paňáci. A ti měli právě zde svoji premiéru.

Hodně se tancovalo a zpívalo. Na pomoc jsme si vzali i barevné kroužky.

A to bylo srandy, když je děti stavěly na hlavu pomocníkům z řad dospělých. Byl to mezinárodní souboj - Čechy, Německo a Velká Británie. Ani už si nevybavuji, kdo ten zápas vyhrál, ale na tom nezáleželo. My jsme si to užili i tak.

Hodiny pomalu ukazovaly šestou odpolední a to bylo znamení pro to, aby se Vosičky rozloučily s účastníky a odjely opět dál. Ten večer obecenstvo bavila ještě skupina VOSA BAND. To bylo ale krásné odpoledne.


Kdo tam byl: Verča, Bája, Ika, Míra a Ráďa


Město Harrachov se nachází v horské oblasti. To znamenalo, že dokonce začal padat i sníh. To bylo radosti. Protože v posledních letech se chumelenice v tento prosincový čas objevila málokdy. Lyžaři, vytáhnout lyže a vy ostatní klidně jen sáně a boby. Zima je tady. Jen aby v zimní čas vydržela. A nepřišla zase v květnu. Dávejte na sebe pozor a budeme se na hotelu Sklář zase těšit 30. 12 ve čtyři hodiny odpoledne. Mějte se rádi a ahojda :)9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page