Vyhledat

2019 VOSA Janské Lázně 2. narozeniny SKSK 6. 7.

Lidičky si užívali sváteční volno. A proč ho prosedět doma, když Stezka korunami stromů Krkonoše slavila své druhé narozeniny. A hurá Vosa přijela právě sem. Od ranních hodin jsme se mohli potkat mezi stromy na velkolepé oslavě. První návštěvníci dorazili a Vosa mohla odstartovat své vystoupení.A nejen my. Na hlavní stage se vystřídalo mnoho umělců. Ale program probíhal i mimo hlavní pódium. Například přímo na stezce své umění předvedl Krkonošský Horal.


Kousek od nás létali dravci.Dokonalé vystoupení jsme mohli vidět s Arte Levite.Obecenstvo fandilo skupině The Tap Tap.Hlavním vrcholem akce byl koncert Davida Krause.A nesměl chybět ani mezinárodní Harmonika Big Band. Takový pestrý program se odehrál. Kdo přišel, neprohloupil. Vosička Irenka byla úplně celá pryč z vysokých pánů chůdařů.Vosička Bája nemohla odjet domů, aniž by se nepomazlila s dravci.Mega úspěch u dětí i rodičů měla balónková show. Verča, Ráďa a Nina se postaraly o to, aby každé díťátko odešlo s nafukovacím balónkem.Po poledni se polovina Vosích aktérů musela odporoučet na další akci. Ale my jsem děti bavily dál. Pozdobili jsme stromy, tancovali o sto šest. Nebo možná o dvě stě šest. Verča z plna hrdla zpívala písničky Optimista, Boky, Mamma Mia a střihla si i Mazurku. Když to jsou narozeniny, tak nesmí chybět co? No přeci dort.Zúčasnění si také mohli zamlsat. Protože, co by byla stezka bez vás, návštěvníků?

Veverušáci Emil a Emilka také nesměli chybět.To se líbilo malým i velkým.


Vosí banda: Verča, Bája, Ika, Míra, Péťa, Ráďa a Nina.

Sekuriťáci a pomocíci: Jirka, Honza, David, Kuba a nesměla chybět i naše úžasná Jolanka.

Stezce přejeme do dalších let jak jinak než vše nejlepší, spoustu spokojených návštěvníků, A všem krásnou dovolenou a dokonalé prázdniny :)
14 zobrazení
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484