top of page
Vyhledat

2019 VOSA Janské Lázně Vesna 17. 11.

Máte rádi pohádky? My moc. Takže zadané téma v Dětské léčebně Vesna nás potěšilo. Měly jsme program dostat do duchu pohádek.


Tak jsme si na pomoc vzaly naši kouzelnou bednu Máňu. V té se ukrývalo moc věcí. Čert, padák, vařečka a představte si, že i zednická lžíce? Co ta má společného s pohádkou? No přeci písnička z pohádky Dělání. Dělaly jsme jako že děláme zeď. Nejen zeď se nám podařila postavit, ale také komín z kostiček a velký komín z kroužků.Zapojeny byly všechny dětičky od malého až do pubertálního věku. A všechny úžasně spolupracovaly. Moc jsme obdivovaly jejich krásné pohádkové masky. Princezny, Krakonoš, doktorka, jednorožci a tak dále.


Naše bedna Máňa se v jednu chvíli rozezněla a začala hrát. A co hrála? Písničky z pohádek. A děti měly za úkol uhodnout, v jaké pohádce ta písnička zazněla. Nejjednodušší byla asi písnička Najednou z Ledového království. To zná snad každý.

Ten den nám přijel pomoct i malý Mireček. Ještě že tam byl. Jeho pomoc probíhala na jedničku. Tancoval, zpíval, obstarával rekvizity a koordinoval účinkující. To bylo ale pohádkově krásné odpoledne.


Vosí banda: Verča, Ika, Bája a Mireček


Díky, že jste nás opět pozvali do Jánek. Líbí se nám tam. Takže teď na Vosí gardu čeká Mikulášské turné a určitě kouzelnou bednu Máňu vezmeme s sebou. Máte se na co těšit. Tak čau :)3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page