top of page
Vyhledat

2019 VOSA MŠ Čtyřlístek 13. 6.

Do školky Čtyřlístek jezdíme vždy rádi. Je to záruka toho, že to bude prostě bomba. Paní ředitelka Dana Faltová se svým týmem pokaždé připraví na konec školního roku krásný program a my jsme rádi, že můžeme být jeho součástí.Tentokrát se akce vezla v duchu Olympiády a sportu. Malí předškoláci se předvedli jako malí sportovci. A poté byli pasováni na školáky.K dispozici byl skákací hrad a hromada balónků. Vosičky zahájily oslavy písničkou Life Is Life. K dispozici nám byly i třásně pro roztleskávačky a my si s nimi užily dost zábavy.
K předškolákům se v programu zapojily a malé děti ze školky a jejich sourozenci. Každý si na konci odnesl mega nafukovací balónek. S Vosími holkami jsme se mohli ocitnout během odpoledne na stromě, pohráli jsme si s barevnými kroužky, zatancovali Hey Baby nebo Mix písniček.Na závěr jsme pro velký úspěch zařadily znovu písničku Life Is Life. Ta určitě dodala sílu a odvahu všem dětičkám, které po prázdninách zasednou do školních lavic. A všem těm přejeme jen to nejlepší. Ať se jim ve škole daří.


Vosili: Verča, Ika, Bája, Ráďa a Míra. Zúčastnil se i náš malý pomocník Mišan.


Paní ředitelce děkujeme za pozvání i tento rok. Máte krásnou školku a šikovné dětičky. Jen tak dál :)7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page