Vyhledat

2019 VOSA Malá Úpa Jarmark 22. 6.

Co si můžeme představit pod slovem jarmark? Dobré jídlo a pití, muziku a spoustu dobře naladěných lidí. A co jarmark v Krkonoších? Tam nesmí chybět tradiční kérkonošské jídlo, Krakonoš a Trautenberk, klasické kroje, maloúpské pivo a především dobrá nálada.
Tohle všechno jsme mohli zažít v Malé Úpě na jarmarku, kam byla jako host přizvána i Agentura Vosa. Na hlavním pódiu jsme se střídali se skupinou Patrolla. Chlápci z Patrolly zahráli klasické country a folk písně. Vosičky bavily rodiče a dětičky, kteří navštívili zdejší krásnou akci. V klidné atmosféře jsme si zasoutěžili a zatancovali tak, jak se k takové příležitosti hodí. Verča zazpívala mnoho písniček z pohádek.
V obědový čas Malou Úpu navštívil dokonce i sám generál Laudon a velkým císařem Josefem II. - vše proběhlo skrz Ďyvadlo Neklid. Po poledni museli vosáci Verča a Mírá zase jet o štaci dál a dorazila děvčata Ika a Káťa. V poklidném propojení s účastníky jarmarku jsme se mohly pustit do soutěží jako třeba hod do síťky, podlézání pod tyčí, hádaní písniček z pohádek.
Kluci a holky si s námi s chutí zatančili na písničky Hlupáku, najdu tě, Dup dup sem, Směs písniček. Co bylo super, že na akci přišlo opravdu mnoho pejskařů, takže se to tam zvířátky jen hemžilo. Proběhla i jízda na koních. Vosička Bája se hned musela připojit a zarajtovat si na konících.

Hodinky ukazovaly něco málo po třetí hodině a to bylo znamení, že na stage měla nastoupit skupina Beatles Revival. Během akce měli možnost členové Vosy ochutit místí speciality. Teda to kérkonošské kyselo a sejkory neměly chybu.Zdejší účastníci: Verča, Bája, Míra, Ika, Ráďa a Káťa.


Příjemné počasí, krásní lidé, výborné jídlo a pití. Co víc si přát na takový sobotní den? Děkujeme, že jsme se zase mohli se všemi krásnými tvářemi vidět. Tak čau, milé přátelé :)


2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484