top of page
Vyhledat

2019 VOSA Nový Hrádek 10. 8.

Léto v plném proudu a Vosa se v plném proudu vydala do Nového Hrádku, aby se tady zúčastnila oslav - Nový Hrádek se totiž stal vesnicí roku Královéhradeckého kraje 2019. Takže to si zasluhuje parádně oslavit dobrým jídlem, pitím a zábavou. A taky nechybělo malování na obličej. Holky Nina a Káťa se tedy na dětských obličejích vyřádily.A vyřádily se i Vosičky před hlavním pódiem. Návštěvníky neodradilo ani ošklivé počasí, které na nás házelo kapky deště.S námi se bavilo spousta dětí i rodičů. Narozeniny, Optimista, Mix písniček, Na stromě a jiné. Tolik písniček jsme si stihly zatancovat během odpoledne. A jasně, že jsme i soutěžily. Hod podsedákem, vaření dortu, balónková show a další. Jenže ouha. V jednu chvíli se spustil poměrně velké liják. A tak jsme se rozhodly, že se s dětmi půjdeme schovat na pódium pod střechu.Ale ani tam jsme nezahálely. Soutěže a písničky probíhaly i tam.
Pršení stále neustávalo. Náš nafukovací skákací hrad musel být vyfouknut ještě dřív než akce skončila. Pomalu se nachýlil čas a naše vystoupení se blížilo do finiše. Rozloučily jsme se s dětmi a rodiči písničkou Sofia, rozdaly balónky a šup šup honem poklidit všechny věci, aby nám nenamokly úplně. I přes takovéto nečasy se nám akce moc líbila a děti i dospěláci byli úžasní.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa, Ráďa a Míra

Obličejové malířky: Nina a Káťa


No což, počasí sice nepřálo, ale věříme, že jsme si i tak odpoledne užili jak se sluší a patří na tak velkou oslavu. Zase někdy někde? No jasně a určitě :)14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page