top of page
Vyhledat

2019 VOSA Pec pod Sněžkou MŠ a ZŠ 10. 10.

Desátého října byl akorát den stvoření pro oslavu nově otevřené zahrady v MŠ a ZŠ v Peci pod Sněžkou. Na zahradě jsme sice neúčinkovaly, protože nás počasí zahnalo do místní tělocvičny.

S čímž jsme neměly vůbec problém, protože extrémně pršelo. Něco málo po půl čtvrté odpoledne byl program odstartován znělkou jak jinak než Hurá, Vosa přijela. V tělocvičně se ukázalo asi 40 dětí. A hned byly všechny chtivé soutěžit a tancovat.To je nám moc sympatické. Odměnou jim byl tradičně nafukovací balónek. Teda spíš to byl takový ten mega balón.Snažily jsme se přizpůsobit jak malým, tak velkým dětem, protože věk dětí se pohyboval od 3 do 11 let. Tak jsme se naladily na soutěže jako hod podsedákem, stavění komínů z kroužků, jezdění na jednorožci, pečení dortu a jiné.Jelikož děti byly celkem rozpustilé, tak jsme taky hodně společně tancovaly. Oprášen byl starý taneček Hockey Cockey, nechyběl Optimista, Despacito, Statistika, MIX písniček a podobně.Každý účastník dostal nafukovací balónek a čas nás natlačil ke konci programu. Okolo půl šesté jsme se společně vyfotily a zamávaly maminkám, tatínkům i dětem. Úsměv na tváři byl takovým pohlazením na duši.


Vosičky: Ika, Bája a Ráďa


Díky letí pořadatelům za pozvání i za milé občerstvení. Mňam. To jsme si zamlsaly. Venku už je poměrně chladno, tak nezapomeňte se pořádně oblékat a doplňovat životabudiče ve formě ovoce a zeleniny, ať nemusíte zbytečně ležet s kašlem v posteli a můžete si užívat života. Placáka na ruku a ahoj :)
4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page