Vyhledat

2019 VOSA Třebechovice Mikuláš 5. 12.

Nadšení i napětí by se ve vzduchu dalo krájet. Je to tady. Oficiálně dnes totiž chodí Mikuláš, čert a anděl. Teplota klesla k mínusu, ale nálada byla na vyšších obrátkách. Vosí banda se vypravila do Třebechovic nad Orebem, aby právě tady zkrátila dětem ten čas, na který všichni netrpělivě čekají. V útulném sále se v pět hodin odpoledne rozezněla znělka Vosa jede, hele Vosa jede. Lítat ale nedovede. To však k zábavě s dětmi nepotřebujeme. Nám stačí, když se k nám ratolesti přidají a budou se bavit s námi.

A že jich bylo. Program s kouzelnou Vosí bednou Máňou vtáhl do děje nejen dětičky, ale taky rodiče. Za hodinku jsme stihli tolik věcí. Ozdobit vánoční stromeček, tedy vánoční děti, upéct pomyslné cukroví, poplácat si s maňásky čerta, Mikuláše i anděla.

A představte si, že ten čas běžel tak moc rychle. Než jsme se omrkli, byl slyšet čertův zvoneček a lehké kroky Mikuláše.

Děti měly možnost individuálně přednést mikulášskou písničku nebo básničku. Byly za to bohatě odměněny.

Venku už byla tma jako v pytli a Mikuláš se rozloučil a rozloučila se i Vosa písničkami Rolničky a Vánoce přicházejí. A to že pomalu přicházejí. Všichni zúčastnění si mohli užít krásné pozdní odpoledne.


Byli jsme tam: Verča, Míra, Bája, Ika, Péťa a Ráďa. Přijela se na nás podívat i Vosí prababička Irenka a my ji děkujeme za občerstvení. Dokonce se zde objevila i Vosička Pája, toho času na mateřské dovolené.


Tak co? Nikoho si čert neodnesl? Určitě ne. Už teď se těšíme na další setkání v pravý čas na pravém místě. Čauky :)

7 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484