Vyhledat

2019 VOSA Trutnov Škoda Plus Autostyl před Uffem 4 .5.

To je náš jedinečnej, neskutečnej, výjimečnej - no náš auťák. Auta nás obklopují každý den víc než si myslíme. Proto tuto květnovou sobotu Autostyl Trutnov zahájil akci, kde jste se mohli o autech dozvědět co nejvíce. A dokonce se i zkusit projet v různých strojích. Od automatu až po elektrický vůz. Vosičky rády přiskákaly před společenské centrum Uffo v Trutnově, aby zabavily děti. Mezitím si jejich rodiče mohli prohlédnout i vyzkoušet různé modely aut, které Autostyl nabízí. A co čekalo malé návštěvníky? Nafukovací balónky, malování na obličej, koutek s odrážedly, skákací hrad a program Agentury Vosa.

Vosička Verča celé dopoledne a odpoledne bravurně moderovala, zpívala a komentovala vše, co se okolo dělo. S pomocí dětí jsme roztočily barevný padák, což mělo velký úspěch.
Za každou odtancovanou písničku si svišti odnesly Škoda odměnu nebo velký nafouknutý balónek. Do soutěží se s chutí zapojili i velcí, což je vždy milé.
Počasí nám tentokrát moc nepřálo, protože se po obědě spustil celkem prudký déšť. Zima a studený vítr nás trápil od samého začátku. No, ale my si přece náladu zkazit nenecháme. Nahodily jsme úsměv a užívaly si každou chvilku. Těšíme se na všechny známé i neznámé tváře, se kterými se potkáme na našich vosích programech.


Zúčastnly se: Verunka, Barunka, Irenka, Peťulka, Raduška, Ninuška. Mužští aktéři byli Míra a David. S námi si zaskotačily i naše děti Lexík, Mireček, Míša a Josefínka. Objevila se i Justýnka.
Drazí přátelé, dávejte na sebe na silnicích pozor. Ač je auto krásná a užitečná věc, jezděte vždy s rozumem. Přejeme mnoho úspěšných kilometrů. A jede se dál :)

11 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484