Vyhledat

2019 VOSA Trutnov ABB půlmaraton Parašuťák 8. 6.

Lidičky - namastit svaly, protáhnout nohy, zhluboka dýchat. Proč? Osmého června se na trutnovském Parašuťáku běžel 6. ročník ABB půlmaratonu. Vosičky - nafouknout balónky, připravit malování na obličej, zapojit aparaturu, vyskládat rekvizity. Proč? No protože přeci je potřeba malé závodníky a ratolesti běžců zabavit v tento slavný den.Poměrně nečekaně nás překvapil docela veliký liják. Počasí si s námi opravdu zahrávalo. Asi po slabé hodince se konečně nebe vyjasnilo. A co my? Rozhodly jsme se zahájit dětský program písničkou Hurá, Vosa přijela. Ke žlutému stanu se nahrnul pěkný počet malých sportovců. S číslem na hrudi se prťata pustila do soutěží a tanečků.
Pro každého jsme měli připravený nafukovací balónek a Vosička Nina jim na obličej vykouzlila obrázek, podle jejich přání. Spider-mana, tygříka, vílu a další.
Závody se blížily a malé děti se chystaly na velký běh. Poté je vystřídali dospělí. Na vosí žlutý stan se slétalo hrozně moc malých vosiček. Tolik se jim ta žlutá barva líbila, že okupovaly i naše pruhované dresy. Naštěstí žádné žihadlo jsme nedostali. Krátce před ukončením programu se Vosičky Verča a Ráďa odporoučely a vyrazily bavit děti zase někde jinde. Vosí komando, co zůstalo se pustilo do tanečků jako Mám boky jako skříň a nesměl chybět ani mix písniček. Poslední soutěží bylo podlézání pod tyčí.
Čas byl proti nám a my se museli s dětmi rozloučit poslední písničkou.

Do uší znělo - Mira, Sofía, sin tu mirada sigo, sin tu mirada sigo

dime, Sofía-ah-ah, cómo te mira, dime

cómo te mira, dime, sé que no, sé que no. Ano, líbezná písnička Sofia byla tou tečkou za dnešním programem a krásným dopolednem.


Pro závodníky tu byli: Verča, Míra, Bája, Péťa, Ráďa a kreslířka Nina.


Skrz náročný pršavý začátek byla akce vyvedená. Děkujeme za pozvání. Děkujeme Kubovi (on ví) za pomoc s fotografováním a sklízením našeho vercajku. Přejeme závodníkům spoustu úspěšných naběhaných kilometrů. Brzy na slyšenou i na viděnou :)


14 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484