top of page
Vyhledat

2019 VOSA Trutnov MŠ V Domcích 30. 5.

Období dětských dnů je v plném proudu, a tak Vosa byla přizvána k akci, co byla zaměřena právě na tuto atmosféru. Plus tedy rozloučení s předškoláky, kteří tuto mateřskou školku navštěvují. To znamená, že během programu proběhlo i pasování na školáky a jejich slib, že se ve škole budou svědomitě učit. Snad to nadšení vydrží.Počasí nám hrálo do noty, proto se nás držela sluníčková nálada. Jako sluníčka byly i místní děti, které soutěžily a tancovaly jako o závod. Motivací jim byl nafukovací balónek, který měly slíbený, že dostanou na konci pořadu.Takže jsme si zatancovali písničky jako Hejahejahejahej, Na stromě, Ruce vzhůru, Narozeniny a jako závěrečný song zazněl song Sofia.Soutěží bylo taky spousta. Zdobení stromů, hod kroužkem, vaření dortu a jiné.
Předškoláci dostali i natištěná slušivá trička. Odpoledne se nám líbilo. Prostředí příjemné. báječné učitelky, šikovné děti i milí rodiče. Takže pravou nohou vstoupíme zase dál k dalším krásným lidem.


To odpoledne jste se mohli setkat s: Verča, Ika, Bája a Míra. Měli jsme s sebou i dva sviště Lexíka a Michálka.


Dětský den se kvapem blíží, proto buďte se svými dětmi co nejvíce. Malé jsou jednom jednou. Zdraví, zdar a sílu :)8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page