top of page
Vyhledat

2020 VOSA V KARANTÉNĚ

Naši milí vosí fandové, jak se daří v této těžké době? Agentura Vosa se snaží, stejně jako vy, žít dál v plném elánu. Občas to situace nedovolí. Vzpomínáme na akce, které jsme spolu zažili a už netrpělivě poposkakujeme doma a odpočítáváme dny, kdy se budeme moci společně setkat. Jak tráví účastníci Vosy doma karanténu? Vosička Verča: Stále skládá a zpívá doma písničky pro děti. Točí domácí videoklipy. Připravuje se doma se svým synkem na nástup do první třídy (škoda, že se Mireček nemohl zúčastnit zápisu). A vymýšlí stále zábavu pro svou dvouletou dcerku Pepinku. Takže ve zkratce se snaží zúročit čas maximálně pro vás i pro své děti.

Vosák Míra:

Kvůli viru se snaží zůstat co nejvíce doma, aby ochránil své zdraví před nákazou. Ale jelikož je to člověk pilný a aktivní, zvelebuje domácí prostředí a užívá si chvilky se svou fenkou Žolinkou. Moc rád také tráví čas se svými vnoučaty, když to jde. Všechna čtyři vnoučátka dědu milují a jsou rády za každou chvíli strávenou s ním. Protože to je nejlepší dědeček pod sluncem. Jo a mimo jiné si pořídil malý motocykl, aby mohl brázdit ulicemi Trutnova. Dá si přilbu na hlavu, roušku přes pusu a hurá do světa.

Vosička Ika: Jakožto pracující v drogerii je od začátku karantény aktivní. Od rána do večera (s maximální ochranou) pomáhá a radí lidem se vším, co potřebují. S úsměvem na tváří, což přes roušku není vidět, pracuje o sto šest. Má naši velkou poklonu. Když přijde domů, navaří, vypere, postará se o manžela, pejska a domácnost a hurá zase pracovat. A vše zvládá s přehledem. Iko, jen tak dál a zachovej si pozitivní energii.


Vosička Bája: Bája pracuje ve školství, tudíž je doma se svými dětmi a zvířaty. Dělá úkoly se svým synkem druhákem a snaží se zabavit čtyřletého synátora Michálka. Což doma zabere dost času. Vaří, peče, pere, uklízí. Když přijde chvíle, jdou všichni ven vyvenčit fenečku Ennie do přírody. Tam se nabijí energií a pokračují dál. Moc ráda si ugriluje papaníčko doma na zahradě. Večer obstará zvířectvo (pejska, kocoura, agamu a křečka) a schoulí se do klubíčka pod peřinu. Do ucha přede kocour. Pustí si oblíbený seriál a v duchu se těší až se zase vrátí do práce.

Vosička Péťa: Pracuje Homeoffice a dělá doma s dětmi (5 a 7 třída) úkoly. Což je dost náročné. A tak celá rodinka ráda vyrazí na chatu. Tam chodí na procházky do přírody. Už se chystají stavět bazén, aby se mohli v teplých dnech vyrochnit v osvěžující vodě. Je milé, že si stále drží veselou náladu a neupadli do splínu. Mají velký obdiv.

Vosička Ráďa: I naši věčně optimistickou Raduš nějaká karanténa neudupe. Chodí do práce a ve svém volnu se věnuje své milované fenečce Mie. A jelikož je to štěňátko, dává občas pěkně zabrat. Z procházky domů si stále nosí suvenýry a ujídá Rádě večeři z talíře. A jelikož je Raduška celoroční alergik, rouška v práci ji zrovna moc nepomůže. Ale co by neudělala pro zdraví všech? Už teď ji prý moc chybí Vosí akce a nemůže se dočkat až se situace rozvolní a všichni se sejdeme v plné kráse.

Vosička Káťa: Pracuje s Ikou v jedné drogerii. Drží si stále svůj humor a postoj. Je to báječná ženská, tak rozdává dobrou náladu všude okolo. Jen už ji chybí kadeřnické a kosmetické služby. Ráda o sebe hezky pečuje. Ale ona by vypadala dobře i s pytlem na hlavě.

Vosička Nina: Ninuš, jakožto studentka vysoké školy, netrpělivě čeká, až se školy otevřou. Mezitím rozdává roušky potřebným a když může, tráví čas se svým přítelem Kubou. Držíme pěsti ať se naše inženýrka tříbarevná drží a má stále svůj krásný úsměv na tváři jako doposud.Stále nás můžete sledovat na Facebooku jako Agentura Vosa nebo na youtube jako VOSA JEDE.


64 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page