Vyhledat

2020 VOSA Jívka karneval 8. 2.

Tak nás tady zase máte. Naše oficiální první vystoupení roku 2020 se odehrálo v obci JÍvka. Už jsme se nemohli dočkat, až všem předvedeme nové soutěže a písničky.


Ve tři hodiny odpoledne startoval program písničkou Vosa jede, hele Vosa jede. Následně se z kouzelné bedny linul tenký hlásek Vosičky Toničky. Někdo ji tam zavřel, chudinku. Tak jsme ji vysvobodili a v bedně na nás číhalo několik tajuplných věcí. Všechny byly postupně zařazeny do programu. Zvídavá očička dětí zářila a hltala každý předmět tažený z bedny. Například sněhulák, Hurvínek, nenafouknutý balónek, banán a meloun a další.

Všechny věci souvisely s následující soutěží nebo písničkou. Vosička Verča nelenila a v dlouhých zimních večerech pro vás skládala nové písničky do programu. Zmíníme třeba Ovoce a zelenina, Přísloví nebo Karkulka. Tu pohádku přeci znáte, že ano? Jak šla Karkulka za babičkou a potkala v lese vlka. Kousek pohádky Verča s Bájou zahrály. Takové pididivadélko.

A protože to byl karneval a děti se předvedly v úžasných maskách, tak těm nejkrásnějším Vosičky rozdaly nafukovací balónek.

No jo, jenže všechny masky byly dokonalé. Co s tím? Tak jsme se dohodly, že každý si odnese balónek a nějakou drobnou mňamku. To by jinak prostě nešlo.


Byli tam: Verča, Míra, Ika, Bája a Ráďa


To byste nevěřili, že to odpoledne před příjezdem na vystoupení se odehrála taková nepříjemná situace. Než jsme se všichni sešli v sále, Vosičky Verča a Ráďa měly drobnou nehodu s autem. Naštěstí se zde, pro ně, objevili strážní andělé v podobě pánů, kteří jim pomohli se vyprostit z příkopu. A představte si, že navštívili i náš program. Za odměnu byl rozdán nafukovací balónek jako dík za záchranu. Tudíž veřejně děkujeme. Díky za vše :)


13 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484