top of page
Vyhledat

2020 VOSA Janské Lázně Kolonáda 12. 6.

Lidičky, fanoušci a přátelé už je to tady! Temné dny karantény pominuly a my se mohli opět vrátit mezi vás! A byl to právě pátek dvanáctého června, kdy Vosičky vyrazily do Janských Lázní, aby se opět setkaly s dětmi a rodiči.A protože počasí přálo, mohli jsme se všichni vidět před místní kolonádou. Vystoupení bylo zaměřené na téma Z pohádky do pohádky, tak se Vosičky snažily maximálně zaměřily na pohádky. A že jich kolem nás je. A těch písniček z nich. O tom jsme se mohli přesvědčit v soutěži, kde jsme hledali možnost, z jaké pohádky písnička, zpívaná Vosičkou Verčou, právě je. Setkali jsme se se Třemi veterány, Ledovým královstvím nebo s Dívkou na koštěti. A mnoho dalších.Do tématu skvěle zapadla písnička Karkulka. Na to si Verča připravila krásné maňásky, se kterými zahrála kratičké divadlo o tom, jak to asi tak s Karkulkou bylo.
Byl upečen dort s pejskem a kočičkou a nechyběl ani závěrečný tanec MIX PÍSNIČEK Z POHÁDEK.

Určitě si každý přišel a své a odešel s drobnou odměnou v podobě nějaké mňamky. Sešlo se zde tolik krásných tváří, kteří nás naplnili energií do dalších dní.


Byli tam: Verča, Míra, Bája a Nina.


Toto odpoledne nás hrozně moc bavilo. A to především díky vám, kteří jste dorazili. Váš úsměv na nadšení v nás bude přetrvávat ještě hodně dlouho. Konečně Vosičky zase mohly vyletět do světa mezi vás a jsme za to hrozně moc rádi. Užívejte si krásného počasí, nenechte si pokazit náladu a budeme se těšit a další shledání :)
3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page