top of page
Vyhledat

2020 VOSA Měník 23. 8.

Sluníčko střídalo mraky a mraky střídaly sluníčko. Takový byl den, který Vosičky strávily v obci Měník. Po příjezdu nás čekalo krásné přivítání od místních žen a my se pustily do práce. Postavit žlutý stan, zapojit aparaturu, připravit rekvizity.

Ve čtyři hodiny odpoledne byl spuštěn program, na který dorazilo asi padesát dětí s rodiči. Tolik krásných tváří se na nás usmívalo, že to bylo blaho pro duši. Nezahálely jsme a rozjelo se vše na plné pecky. Písničky No tak leť, Hejahejahejahej, Statistika, Hlídač krav a mnoho songů z pohádek.

Pravděpodobně největší úspěch zaznamenala soutěž Podlézání pod tyčí, kde všichni účastníci ochotně ohnuli hřbet a podlezli tyčku, aby mohli získat slíbenou odměnu.

Vosička Verča motala a motala nafukovací balónky do tvarů všehochuti. Přes pejsky až po hrdličky.

Nakonec dospěláci nafoukli ohromnou žížalu, kterou věnovali zase dál.

Skvělé prostředí, dokonalí lidé a i počasí nám vyšlo. Sice jsme ke konci museli velkou silou držet žlutý stan, protože se přiřítil silný vítr. Ale nebojte se. Neuletěl. Trošku nás při vystoupení otravovalo hejno much. Asi zde mají líné pavouky. Dokonce se některé mouchy svezly s námi v autě až do Trutnova. No ale teď vážně. Jsou zde báječní lidé.


Vosičky: Verča, Ika, Bája a Ráďa.


Díky za pozvání právě k vám. Před odjezdem jsme si zde daly pizzu od italského mistra, který ji pekl přímo před námi. Věříme, že se zase uvidíme někdy a někde. Do konce prázdnin zbývá pár dnů, takže je nezapomeňte co nejvíce využit k zábavě a veselí. Ahoj ahoj ahoj :)

Všechny fotografie z odpoledne najdete ZDE

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page