top of page
Vyhledat

2020 VOSA Mladé Buky karneval 15. 2.


Víte, říká se, že se pachatel vrací na místo činu. Nejinak tomu bylo i patnáctého února v mladobuckém sále v hospodě U Luboše. Vosí tým navštívil tento sál po dlouhých patnácti letech. To už je doba.

Nějaká generace dětí již odrostla a nastupuje další. A protože se jednalo o karneval, přišlo tolik krásných dětí převlečených za různé bytosti. Od princezen až po Harryho Pottera. Ve čtyři hodiny odpoledne jsme odstartovali rej masek znělkou a pokračovalo se oblíbenou soutěží Hod podsedákem.

Pořadatelé věnovali spoustu odměn. Takže každý návštěvník dostal drobnost a někteří i nafukovací balónek.


Velký úspěch měla soutěž rodičů Nafukování ohromné housenky. Z plných plic se velcí snažili nafouknout pro své dítko tu onu věc.

A jaké písničky jsme odpoledne mohli slyšet? Depacito, Statistiku, Dup dup sem, Mix písniček, Optimistu, Sněhuláka nebo také Hejahejahejahej. V sále bylo velké teplo, ale i tak jsme si to všichni užili. Tolik krásných dětí a báječných rodičů se sešlo na jenom místě. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí.

Vosili: Ika, Míra, Bája, Péťa a Ráďa

Díky za pozvání moc moc moc. Díky za to, že jste přišli. Díky za skvělou atmosféru, Díky za občerstvení. Díky za pomoc s nošením věcí z auta. Díky za to, že jste, protože s vámi je svět hned krásnější. Určitě se zase někdy uvidíme. Už teď se nemůžeme dočkat. Na viděnou :)

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page