top of page
Vyhledat

2020 VOSA Roudnice Lhota pod Libčany 21 .6.

Odložme roušky a vrhněme se do dalších akcí s Vosičkami. Nebojme se druhého a můžeme spolu strávit krásný čas. Bylo tomu tak i v neděli dvacátého prvního června v obci Roudnice kousek od Hradce Králové.

Od třetí hodiny odpolední jsme se sešli na místním hřišti. Ačkoli počasí vypadalo všelijak, nakonec ukáplo jen pár kousků vody a my se pod zamračeným nebem mohli vrhnout do oblíbených soutěží a písniček, které nás tak moc baví. Vosí parta se do toho pustila s nabitou energií a přidalo se k ní mnoho dětiček i rodičů.


Dokonalé prostředí navštívilo okolo 60 lidí. A co jsme dělali? Soutěžilo se v hodu na cíl, hádaly se písničky z pohádek nebo nebylo opomenuto podlézání pod tyčí.


Ani písničky nechyběly. Ovoce a zelenina, Narozeniny, Přísloví či Vosí MIX. Některé skladby můžete najít i na youtube pod heslem VOSA JEDE. Za každý palec nahoru budeme rádi. Vosička Ika s nadšením zmalovala obličej každému, kdo měl chuť na chvíli vypadat jako Spider-man nebo kočička nebo princezna nebo tygr nebo jiná postavička.


Takové parádní odpoledne nám dalo mnoho sil na další Vosí akce.


Účastníci: Verča, Míra, Ika, Bája a Ráďa a společnost nám dělaly děti od Verči i fenečka Žolinka.


Tak co přátelé? Sejdeme se zase někdy někde? My věříme, že ano a už teď se těšíme na další krásné tvářičky. Ahoj zase příště :)


Všechny fotografie najdete ZDE

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Bình luận


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page