Vyhledat

2020 VOSA Trutnov Uffo Dětský ples 8. 3.

Aktualizace: 20. bře 2020

Druhý ročník Dětského plesu se odehrál ve společenském centru Uffo na Mezinárodní den žen. Rodiče s dětmi se ohákli do společenské róby a dorazili na čtvrtou hodinu odpoledne, kdy byl ples zahájen. Kluci v kvádru jako malí fešáci a holčičky v šatech jako malé princezny. Radost pohledět.

Moderátor Tomáš mluveným slovem přivítal přicházející a Vosa roztancovala sál písničkami z Vosí dílničky. Po krátkém vstupu nastoupily dětičky z taneční školy, aby zatancovaly tance, jenž nacvičily.

Nesměl chybět ani kouzelník, který předvedl své bravurní magické číslo.


A co Vosičky? Protože se na plese tančí, tak se trsalo téměř po celou dobu. Nechyběly písničky Hejahehahejahej, Hlídač krav, Žížala nebo Přísloví. Na takovém veselí je vždy kapela, a tak Vosička Verča zazpívala písničku Já jsem muzikant, u které jsme se také tancovalo.

Nebyly opomenuty ani klasické plesové songy jako je Mazurka či Ptačí tanec.

To na plese nesmí chybět. Zábava se chýlila ke konci, a tak byly rozdány nafukovací balónky pro ty nejlepší tanečníky. Což bylo dost těžké vybrat. Všichni byli úžasní.

Kdo tam byl: Verča, Míra, Ika, Bája, Péťa a Ráďa

Vosí tým doprovodily i naše milované děti, které se zapojily do víru tance. Mezi diváky jsme našli i již naši pětinásobnou prababičku (jež si s námi zatančila Mazurku). Děkujeme za skvělé ozvučení i za to, že jste na ples dorazili a netrávili nedělní odpoledne doma. Těšíme se na další společné shledání. Zpívejte si a tancujte, protože to udržuje v těle zdravého ducha. Na prstech ruky odpočítáváme dny, kdy přijde teplé a voňavé jaro. Mějte se krásně a zase někdy někde ahoj ahoj ahoj :)


12 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

© Agentura VOSA. Vytvořeno pomocí Wix.com

KONTAKTY
email: info@vosajede.cz

Mgr. Miroslav Vosáhlo, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 602 453 852, IČ 11604743

Bc. Veronika Vosáhlová, Kratonohy 10, 503 24 Trutnov, 724 545 772, IČ  73662887

Irena Vosáhlová, Bulharská 136, 541 01, Trutnov, 724 041 496, IČ 67449484