top of page
Vyhledat

2020 VOSA Zlatá Olešnice 29. 8.

Takový ten pocit, že nevíte, jestli bude pršet, nebude pršet. A představte si - nepršelo. Sice panovalo studenější počasí, ale po těch parných letních dnech to přišlo vhod. A práce zde v obci Zlatá Olešnice jsme se sešli na fotbalovém hřišti.

A tolik krásných lidí přišlo. S dobrou náladou a smíchem na rtech. Tak byl program hned odstartován znělkou a šup šup jsme se pustili do soutěží a dalších aktivit. Co jsme dělali? Házeli na cíl, lovili rybičky, třídili ovoce a zeleninu a jiné.

Tancovalo se No tak leť, Hejahejahejahej, Despacito, Statistika, Karkulka, Ovoce a zelenina a další.

Rodiče se ochotně nechali navléci do melounu a banánu a chlapíci Jirka a Tom posloužili jako panďuláci při stavbě komínu. No tedy spíš jejich hlavičky.

Vosička Káťa celou dobu malovala dětem na obličej obrázky. Každý si něco odnesl. Mňamku, věcnou odměnu nebo nafukovací balónek. Moc a moc úžasní lidé dorazili.


Vosičky: Ika, Bája, Péťa a Ráďa.

Obličejová malířka: Káťa.


Ani nevím, kde začít s poděkováním. Hlavně děkujeme za pozvání. Děkujeme slečnám za dobrovolné hlídání naší fenečky Žolinky. Děkujeme za spolupráci během pořadu. Děkujeme za občerstvení. Děkujeme, že jste dorazili, protože bez vás by to nešlo. Věříme, že se co nejdříve opět uvidíme. Ahoj ahoj ahoj :)


Všechny fotečky z odpoledne najdete ZDE


23 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

留言


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page