top of page
Vyhledat

2021 VOSA Janské Lázně Mikuláš 1.12.

Ten překrásný předvánoční čas je tady. Padá sníh, světýlka svítí a vzduchem se line jakási chvějící se atmosféra. A nadešla i chvíle, kdy děti navštěvuje Mikuláš se svou družinou. Nejinak tomu bylo i v Janských Lázních před místní Kolonádou, kde se uskutečnila akce pro děti z léčebny Vesna.

Kolem třetí hodiny odpoledne Vosičky aktivně dorazily na místo konání. Ale co se nestalo. Náš předvoj Vosák Míra zapadl s autem ve sněhu a nemohl se dostat ven. A tak jsem namastily svaly a bez váhání mu šly pomoct. Tlačilo se tlačilo, strkalo do auta, odhrabával se sníh a po chvíli ejhle... auto bylo vysvobozeno a my všichni jsme se mohli pustit do příprav na podvečer s koledami a Mikulášem. Po takové rozcvičce se nám chystalo jedna radost. Malou překážkou nám byl všudypřítomný sníh a do toho mírný slejvák. Ještěže byla možnost se schovat pod střechu.

Vosička Verča s Mírou děti zabavili zpěvem vánočních písniček a koled. Mikuláš má přeci dalekou cestu, tak nebudeme jen tak postávat. Zpívalo se, tancovalo, pohupovalo, výskalo. A pak nadešla ta velká chvíle. Vše ztichlo. Děti netrpělivě, ale s trochou obavy vyčkávaly na příchod Mikuláše, čerta a andílka. Jako první přiskotačili dva čertíci. Některé děti naskakovaly rodičům do náručí, jiné se s nimi chtěly kamarádit.

No a po chvilce přišel i očekávaný Mikuláš s andělem, Po přivítání s dětmi jsme si společně zatancovali a zazpívali. Všechny bytosti rozdaly dětem dárečky a odměny. Určitě byly všechny celý rok moc hodné. Ale Mikuláš musí dál, a tak se s přítomnými rozloučil a pokračoval ve své cestě, aby mohl rozdávat radost i jinde.

Kdo tam byl: Verča, Míra, Bája, Péťa, Ráďa a Jusťa


Děkujeme za věrnost a přízeň. Za pozvání mezi Vás. Mějte krásné a veselé Vánoce a přejeme všem hlavně zdraví. Ahoj ahoj ahoj :)


Všechny fotečky najdete na FACEBOOKU

11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page