top of page
Vyhledat

2021 VOSA Kunčice nad Labem 4.9.

Aktualizováno: 13. 9. 2021

Slunné odpoledne nás přivítalo v Kunčicích nad Labem, kam jsme vlastně zavítali poprvé. Na fotbalovém hřišti se konala místní akce a Vosičky nesměly chybět.

Zezačátku programu byly dětičky ostýchavé a trochu vyjukané, ale po několika málo minutách jsme se sehráli na dokonalý tým. Přicházelo víc a víc dětí s rodiči a to nás velice těšilo.

Program jsme zahájily tradičně znělkou. Následovala soutěž hod molitanovým ovocem na cíl a na zahřátí se šlo hned tancovat. No, vlastně ono nebylo až tak třeba se ohřívat, sluníčko o sobě dávalo znát, ale děti moc chtěly vyhrávat nafukovací housenky. A že se jich rozdalo.

Celé dvě hodiny hrátek, písniček a tanečků účastníci vydrželi s námi držet tempo. Jako taková třešnička na dortu byl dětem k dispozici skákací hrad. Úderem páté hodiny odpolední jsme náš program zakončily písní Sofia a v Kunčicích akce pokračovala dál.

Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa, Ráďa a Justýnka


Velké díky za pozvání k Vám, Kunčičáci jsou moc fajnoví lidé. Budeme se těšit na další shledání s Vámi všemi. Ahoj ahoj ahoj :)Všechny fotečky najdete na FACEBOOKU nebo na ZONERAMA


9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page