top of page
Vyhledat

2021 VOSA Osice 14.8.

Celkem tradičně nás přivítalo v Osicích doslova pekelné letní počasí. Teploměr se chýlil nad 30 stupňů Celsia, ale to nás neodradilo, abychom si zde společně užili Vosí hrátky s malými robátky.

Od druhé hodiny odpolední přicházeli rodiče s dětmi a Vosičky byly připraveny v plné síle na písničky a tanečky. Znělkou VOSA JEDE byla akce zahájena a jelo se celé dvě hodiny. Ovšem s krátkými pauzami na doplnění tekutin. To bylo víc než nutné.

Velkou poklonu mají děti, které se zúčastnily celého soutěžního maratonu. Červené tvářičky jim od sluníčka zářily na desítky kilometrů.

Jako bonus jim Vosička Ika namalovala líbezné obrázky na obličej.

Krásnou chvilkou pro všechny byla soutěž Hádání písniček z pohádek. Verča zpívala z plna hrdla známé melodie a všichni hádali, odkud známou píseň znají. Velkou pomocnicí byla malá Josefínka, dcera Verči, která se pilně snažila zapojit do programu.Kdo tam byl: Verča, Bája a Ráďa a malířka na obličej Ika


Děkujeme Ivušce za opětovné pozvání, děkujeme za milé občerstvení a děkujeme, že jste vy všichni dorazili se společně bavit s námi. Zase někdy příště na viděnou :)Veškeré fotky najde ZDE na Facebooku


6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page