top of page
Vyhledat

2021 VOSA Vrchlabí 25.9.

Kdo by si v sobotu neudělal rád nějaký ten program na zpestření dne? V sobotu dvacátého druhého září byla možnost navštívit vnitřní prostory továrny Argo-Hytos, s.r.o. To se každý den nepoštěstí. Podívat se, jak vypadá interní prostředí, kam se každý člověk nedostane. A aby to nebylo jen o strojích a výrobě, na Den otevřených dveří byly přizvány i Vosičky, aby zabavily ratolesti zaměstnanců i návštěvníků onoho dopoledne.


A že lidiček přišlo požehnaně. O půl desáté ráno jsme zahájily program znělkou Vosa jede, hele Vosa jede a hned se mezi nás přidali kluci i holčičky, aby si zasoutěžili i zatancovali a užili se krásný čas strávený před budovou továrny.

Do akce byli zapojeni i dospěláci. Mluvené slovo měl tento den moderátor Petr Ticháček, který se tohoto úkolu zhostil na jedničku. Vosičky se střídaly s kapelou Jam and Bazar a diváci mohli shlédnout i bravurní tancování mladých nadšenců.


Do programu byl zahrnut i balónkový shop, kde Vosičky rozdávaly vymodelovaná zvířátka. Nesměl chybět ani Facepaiting, který zajišťovaly Vosí malířky. Celé dopoledne i odpoledne probíhalo ve skvělé náladě a se skvělými lidmi.


Kdo tam byl: Verča, Bája, Péťa a Ráďa

Malířky na obličej: Nina, Pája Králičice a Justýnka


Moc děkujeme za pozvání do prostředí, kam se nepodíváme každý den. Užijte si podzim, který nedávno nastal a budeme se těšit až se zase uvidíme. Ahoj ahoj ahoj :)Všechny fotečky najdete na FACEBOOKU
18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page