top of page
Vyhledat

2021 VOSA Zlatá Olešnice 23.10.

Když je podzim, jedno je jistý... Že bude padat listí. Co ovšem nikdy není jisté, je proměnlivé podzimní počasí. A to v sobotu dvacátého třetího října bylo jako na houpačce. Vosičky dorazily na krásnou akci, která se konala ve Zlaté Olešnici u Trutnova za deště, větru a chladu.

Ovšem po odstartování programu na nás sympaticky vykouklo sluníčko a všichni se snažili zachytit každý paprsek. S dětmi akce probíhala pod stanem na betonovém plácku. Jistota je jistota. A byl to skvělý nápad. S robátky jsme měli k sobě blíž.

Co se tedy dělalo? Soutěžilo v hodu do síťky, lovení rybiček, kreslení, zdobení stromků nebo i nafukování housenek. Obličejová malířka Káťa po celou dobu dělala dětem Facepaiting.

A ve velkém se i tančilo. Dup dup sem, Žížala, Zlatokop Tom, Tak pojď tancovat, Statistika, MIX písniček. Do pořadu dvakrát vstoupil i kouzelník Carlos, který dětem předvedl skvělá kouzla z jeho sbírky. Okolo páté hodiny odpolední se nám u pusy začala tvořit drobná mlha, teplota klesla a nastal čas se rozloučení a návratu zpátky domů. Už nám zima klepe na vrátka.Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa a Ráďa. Malířka na obličej Káťa


Děkujeme za pozvání a věrnost. Děkujeme za teplý čajíček a drobné občerstvení. Teď už hurá do teplíčka. Dávejte pozor na své zdraví, užívejte podzimní dny a těšíme se na viděnou :)Všechny fotečky najdete na FACEBOOKU
9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Коментарі


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page