top of page
Vyhledat

2022 VOSA Štěrbova vila 5.7.

Aktualizováno: 10. 7. 2022

Naším Vosím cílem byla tentokrát Štěrbova vila. Je to kouzelné místo nedaleko Nemojova a Dvora Králové nad Labem. V podstatě hned nad přehradou Les království. Nádherný dům, postavený roku 1877, přestavěný na restauraci a penzion. Takové místo pro cyklisty a turisty, kde si můžete dát dobré pivo, limču nebo burgera. A Vosičky byly přizvány do těchto úžasných míst, aby se tady zabavily s rodinami, které si na státní svátek vyrazili na výlet.

A opravdu tak velkou účast nikdo nečekal. Přišlo tolik krásných dětí, naplněné chutí soutěžit a tancovat.

Velký zájem byl o nafukovací žížalu, proto nemohla být opomenuta soutěž pro rodiče si balónek vlastní silou nafouknout a předat své ratolesti.

Dostali jsme se společně do různých pohádek skrze písničky, tančila se Mazurka, soutěžilo se ve velkém. Oprášily jsme i letní hit Sofia, kdy s dětmi tancovali i rodiče.


Kdo tam byl: Verča, Ika, Bája a Ráďa


Moc velké díky za pozvání. Ohromné poděkovaní patří i Petru Ticháčkovi za gentlemanské chování a parádní přístup k naší bandě. A děkovačky letí i za prima občerstvení. Bylo nám u vás skvěle. Čau :)Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU nebo na ZONERAMA

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page