top of page
Vyhledat

2022 VOSA Dobřenice 17.9.

Aktualizováno: 18. 9. 2022

Na tuto akci se sjeli jistě všichni fajnšmejkři a milovníci dobrého jídla. Konala se zde soutěž o nejlepší kotlíkový guláš. A aby si děti zkrátily čas a nečekaly jen tak u kotlíku, přijely do obce také Vosičky.

Vůně guláše se linula po celém okolí a všem se sbíhaly sliny a netrpělivě se očekával čas ochutnávek. Mezitím jsme si společně hráli a soutěžili. Nechyběly oblíbené rybičky ani ovocné podsedáky.

Velký úspěch měl barevný padák, pod který se všichni děti mohly schovat.

Soutěže byly prolínány písničkami z pohádek jako například ze Zlatovlásky, Dívky na koštěti a také Honza málem králem. Zkuste si vzpomenout, jaké písničky v pohádkách zazněly. Občas popadalo pár dešťových kapek, ale nic hrozného. Ale když se blížila pátá hodina, mraky se seskupily nad celý areál a všichni čekali, co se bude dít. Po pár minutách se přiblížil veliký liják. Úplné psí počasí. Když nečas ustál, účastníci se vrhli na ochutnání kotlíkových gulášů. Takový dobrota. Porota poté vyhlásila vítěze. Ale to je pro nás už sladké tajemství, protože my musely zase dál.


Kdo tam byl: Verča, Ika, Bája a Ráďa


Děkujeme za opětovné pozvání. Naše žaludky děkují za super gulášky. Podzim se velkým krokem blíží a my budeme muset co nejdříve vytasit zimní bundy. Mějte se krásně a zase někdy čau :)Veškeré fotečky z odpoledne najdete ZDE NA FACEBOOKU nebo na ZONERAMA

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page