top of page
Vyhledat

2022 VOSA Horní Brusnice 2.7.

Aktualizováno: 5. 7. 2022

Znáte rčení "pachatel se vrací na místo činu"? Protože se tomu tak stalo. Po několika letech se Vosičky znovu objevily v obci Horní Brusnice, kde probíhaly slavnosti, že už teda konečně začínají letní prázdniny. Hurá, sláva! To se musí oslavit.

Vosičky začínaly obvyklou znělkou a pak se soutěžilo, tancovalo, zpívalo, skotačilo a rozdávaly se i nafukovací balónky.

Mezi soutěže byly zařazeny ty nejoblíbenější hrátky. Hod mňamkou do síťky, lovení rybiček, malování příšerky, stavění kroužků na hlavu dvěma sympaťákům.

A tančilo se. No tak leť, Hejahejahejahej, Optimista, Numa jej, Narozeniny a další. Trošičku nás potrápilo teplejší počasí, ale to přeci k létu patří.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa a Justýnka


Moc děkujeme panu starostovi za pozvání a věnování krásných odměn pro děti. Moc děkujeme za výborné občerstvení. Moc děkujeme za to, že jsme mohli spolu strávit příjemné chvíle. A chcete říct tajemství? Co se nám stalo? Představte si, že těsně před vypuknutím pořadu nám zamrzl počítač, který potřebujeme k pouštění písniček. Prostě se rozhodl, že s námi nebude mluvit. Co teď? No, naším nejlepším přítelem se v tuto chvíli stalo youtube, odkud jsme čerpaly Vosí písničky a ostatní songy pod soutěže. Vše neplánovaně a muselo se držet toho, co se našlo na internetu. Nečekaná událost nás ale nezaskočila a jsme rády, že i tak se pořad líbil a snad se co nejdříve zase uvidíme. Čau :)


Všechny fotečky najdete ZDE NA FACEBOOKU nebo na ZONERAMA





6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page