top of page
Vyhledat

2022 VOSA Jaroměř Vánočky s Vosičkami 27.11.

Už je to tady! První adventní neděle, vánoční čas začíná. A to nejsou jen nervy, shon a bláznění, ale je to veselí, radost a naděje. A právě Naděje nese název první zapálená svíčka na adventním věnci. Právě na železnou neděli se na náměstí v Jaroměři rozsvěcel vánoční stromeček. A aby to zdlouhavé těšení a čekání si děti zkrátily, byly tu dopoledne pro ně Vosičky.

Vzduchem se linula vůně svařáku a trdelníku. Program jsme připravily právě ve vánočním duchu. Takže nebyly opomenuty písničky Cukroví, Na Vánoce dlouhý noce, Padá sníh, Vánoce hrajou glorija a Veselé Vánoce.

A protože se naše hodinu a půl dlouhé vystoupení jmenovalo Vánočky s Vosičkami, děti si upletly svou vánočku. Společně jsme nečekali až nám vykyne těsto a že bychom si zapletli ruce při motání, to ne. Vánočka byla tentokráte z nafukovacích balónků. No to bylo úžasné. Nádherné vánočky rodiče s dětmi upletli.

Trošičku už nás zábly nosánky, ale to nebránilo tomu, abychom si zde dopoledne neužili do poslední minuty. Protože tak šikovné a ukázněné děti se jen tak nevidí.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa a Justýnka


Děkujeme za pozvání mezi Vás a Vaše krásné adventní trhy. Čekejte na Vánoce v poklidu, společně a zase někdy čau :)

Všechny fotečky najdete ZDE NA FACEBOOKU6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page