top of page
Vyhledat

2022 VOSA Lázně Bělohrad 18.9.

Aktualizováno: 21. 9. 2022

Podzim se blíží mílovými kroky a v obci Lázně Bělohrad se konaly Podzimní slavnosti, kde Vosičky nesměly chybět.

Pod dubovým stromem jsme si s účastníky slavnosti hrály, tancovaly a zpívaly. Program byl prolnutý pohádkovými písničkami jako například Svítí slunce nad hlavou, Pod dubem za dubem (což se hodilo k místu konání), Miluju a maluju, Pramen zdraví a jiné. Nejlepší tanečník si odnesl nafukovacího červíka.

Proběhlo i mnoho soutěží, kterých se zúčastnilo každé robátko. Tlačení dětského kolečka, hod ovocem, zdobení podzimních stromů, hledání vodních živočichů a nechyběl ani barevný padák.

Téměř celou dobu nás provázelo sluníčko na obloze, avšak ke konci programu se strhl celkem silný liják. Mezi Vosičkami si říkáme, že to už snad není možné, že nás tak velký déšť provází poslední dobou během programu neustále. Po závěrečné písničce byl každému rozdán nafukovací balónek ve tvaru pejska.


Kdo tam byl: Verča, Ika, Bája a malí pomocníčci Sašík a Mireček


Děkujeme místním za skvělou atmosféru i skrze chladné počasí. Díky patří i pořadatelům za pozvání. A díky patří hlavně dětem, které byly úžasné. Čerpejte ještě sílu ze sluníčka, protože to vypadá, že podzim vytlačuje léto velkou silou. Zase někdy někde čau :)
Všechny fotečky najdete ZDE NA FACEBOOKU nebo na ZONERAMA

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentarer


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page