top of page
Vyhledat

2022 VOSA Mlékosrby 14.5.

Aktualizováno: 28. 5. 2022

V obci jménem Mlékosrby se čtrnáctý den v květnu odehrála akce, kde se spojil jarmark a Den dětí a my u toho nemohly chybět.

Od jedné hodiny odpolední se na betonový plácek scházelo mraky dětí se svými rodiči, aby si zde s námi zasoutěžily a zaskotačily. Sluníčko pálilo do tváří, vanul mírný, osvěžující vítr. A my jsme se mohly vyřádit na plné pecky.

Soutěže probíhaly jako po másle. Hod balónkem do síťky, poznávání ovoce a zeleniny (kdy jsme navlékly pana Petra a Michala do vkusných kostýmů), stavění kroužků na hlavu nebo třeba i podlézání pod tyčí.

Neopomenuly jsme ani písničky a tanečky jako třeba Ruce vzhůru (není to o policistech, nýbrž o zvedání kroužkem nad hlavu), Žížala, Ovoce a zelenina, Mix písniček a jiné. Na závěr jsme se společně vyfotili. Stejně to bylo krásné odpoledne.

Kdo tam byl: Verča, Bája, Nina, Péťa a Justýnka


Při cestě za vámi se nám stala taková nepříjemná věcička. Asi deset kilometrů před obcí jsme zjistily, že jsme nechaly doma mixážní pult, který je nesmírně důležitý pro to, aby hrála hudba. Co teď? Hlavičky se nám zavařovaly. Naštěstí máme spoustu blízkých a známých po severovýchodním kraji a byl nám mix zapůjčen (moc děkujeme). Uf, to nám spadl šutr ze srdce. Takže jsme mohly za Vámi vesele přijet a užít si čas, který nám byl vyhrazen. Děkujeme za pozvání a věříme, že se co nejdříve shledáme.

Čau čau čau :)

Všechny fotečky najdete ZDE NA FACEBOOKU nebo na ZONERAMA

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page