top of page
Vyhledat

2022 VOSA Smiřice 28.5.

Blíží se Den dětí a mnoho obcí pořádá akce v tomto duchu. Nejinak tomu bylo i ve Smiřicích, kde se U Apače odehrál den věnovaný dětem. Kromě jiných atrakcí a vystoupení byly přizvány i Vosičky.

Od půl čtvrté odpoledne jsme si společně zatancovali, zasoutěžili, zazpívali i zaskotačili. A co se dělo? Po znělce Vosa jede, hele Vosa jede se hned soutěžilo, protože bylo vidět, že jsou děti chtivé získat alespoň malou odměnu.

Za každý taneček byly rozdány nafukovací balónky. To bylo radosti. Nebyla opomenuta ani soutěž, kdy rodiče pro své děti nafukovali balónek ve tvaru žížaly.

Děti byly skvělé. Ukázněné, hodné, poslušné. Děkujeme za pomoc mladíkům Lukášovi a Vojtovi, že se "ochotně" nechali navléct do kostýmu banánu a melounu. Opravdu vydařené odpoledne.

Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa, Ráďa a Justýnka


Velké díky za pozvání, velké díky za bezva ozvučení Otíkovi, velké díky, že jsme mohli strávit čas s tak úžasnými lidmi. Budeme se těšit na další setkání a užívejte jara. Protože léto už se kvapem blíží. Čau :)Všechny fotečky z odpoledne najdete ZDE NA FACEBOOKU


29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page