top of page
Vyhledat

2022 VOSA Starý Bydžov 28.8.

Vosičky dorazily do Starého Bydžova. A víte, že se málem akce nekonala? Ještě kolem oběda nebylo jasné, jak vyjde počasí. A tak pořadatelé sledovali všemožné aplikace, zda nebude pršet. A hele... Nepršelo! A Vosičky se mohly zúčastnit s Vámi starobydžovské veselí.

Po třetí hodině odpolední se na hřišti sešlo mnoho lidiček, kteří byli chtiví a zapálení si s námi hrát, zpívat a tancovat. Jako první soutěž byl hod bonbónky do síťky.

Následovala písnička No tak leť a jelo se dál. Využili jsme i barevné trakárky, ve kterých děti vozily balónek i barevný kroužek.

Tančilo se ve velkém Červená karkulka, Ruce vzhůru, tanec s barevným padákem a proběhl i taneček s rodiči. Nakonec se to odpoledne parádně vydařilo.Kdo tam byl: Verča, Bája, Péťa, Ráďa a Mireček.


Velké díky za pozvání k Vám do obce. Velké díky za prima občerstvení. Velké díky za krásný přístup. Bylo nám u Vás moc fajn. Dávejte na sebe pozor a správným krokem vstupte no školního roku. Zase někdy někde čau :)Všechny fotečky najdete ZDE NA FACEBOOKU


13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page