top of page
Vyhledat

2022 VOSA Tetín 10.9.

Školní rok se pomalu rozjíždí a i Vosičky se rozjely do obce Tetín, aby právě tady si užily odpoledne s dětmi a jejich rodiči.

Od třetí hodiny odpolední jsme společně soutěžili, tancovali, zpívali a vyhrávali nafukovací balónky. Neopomenuly se ani barevné kroužky, se kterými se tančilo a soutěžilo.

Jako hlavní bod odpoledne nadešla soutěž, kdy rodiče museli nafouknout pro svou ratolest velikou žížalu. Všichni to zvládli výborně a radost v dětských očích nebrala konce.

Ovšem ke konci pořadu se přivalil ohromný liják. To znemožnilo jakoukoliv činnost něco dělat. Tak se muselo chvíli čekat a po nás byli připraveni policisté, aby dětem předvedli, jak to umí s policejními pejsky. Vosičky zatím balily mokré věci a po příjezdu do Trutnova se ještě sušil stan a další rekvizity. Uf, byla to dřina, ale daly jsme to.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Ráďa, Eliška a Kristýna


Děkujeme za pozvání k Vám do obce. Děkujeme panu zvukaři za parádní zvuk a také děkujeme Vám všem, že jste i skrz mokré počasí dorazili na akci. Mějte pevné zdraví a dobrou náladu a čau :)
Všechny fotky z odpoledne najdete ZDE NA FACEBOOKU


3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page