top of page
Vyhledat

2022 VOSA Trutnov Krakonošův Cyklomaraton 18.6.

Aktualizováno: 26. 6. 2022

Toho dne se závodníci probudili do parného dne. Konal se již devátým rokem Krakonošův Cyklomaraton, ve kterém byli cyklisté rozděleni do různých skupin. A do některých z nich patřila i skupina dětí různého věku. A aby si zkrátily čas, než jejich závod vypukne, byl tu pro ně připraven program pro děti právě s Vosou.

Během dopoledních hodin o sobě sluníčko dávalo znát opravdu extrémně. Ale nás to nezastavilo. Hrály jsme si s dětmi i tak.

Ovšem v přiměřeném tempu. Proto nechyběla písnička Despacito, Statistika, Karkulka, No tak leť a jiné.

Soutěžilo se v chytání rybiček, podlez pod tyčí, hod něčím někam a nechyběl ani barevný padák, kde jsme si společně mohli tematicky zazpívat písničku Na kole. Čas se chýlil a přišla doba, kdy se vyhlašovaly výsledky dětské kategorie. A poté byl čas jít nejlépe do bazénu.

Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa, Ráďa a Justýnka


Sportovci si dali do těla a mají velký obdiv, že trasu nevzdali ani skrze horké počasí. I Vosičky si daly do těla. Jak se říká, koupaly jsme se ve vlastní šťávě. Ale hlavně, že nepršelo a všichni dojeli v pořádku do cíle. Tak zase příště čau :)Všechny fotečky najdete ZDE NA FACEBOOKU nebo na ZONERAMA

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page