top of page
Vyhledat

2023 VOSA Čistá u Horek 9.7.

Obec Čistá u Horek je pro nás známým místem, kam se rády vracíme. A kde jsou sympatičtí občané. Na obloze ani mráček, sluníčko do nás pralo plnou silou. Ale i tak si našli návštěvníci čas a dorazili.

Po třetí hodině odpolední se před naším žlutým stanem dělo věcí. Mega úspěch zaznamenala soutěž s písničkou Hurá teto, je tu léto.

Velikým překvapením byl nacvičený Vosí taneček, který nám předvedly děti ze zdejšího tábora. Potlesk, bravo! Jednalo se o písničku, kterou familiárně nazýváme Numa jej. Tóny songu jsou známé po celém světe.

Jako taková bezvadná vsuvka bylo vystoupení Švýcarských ovčáků. Tam nám předvedl pejsek jménem Áres, co takové plemeno dokáže. Dokonalí tvorové. Docela oříšek bylo pro dospělé dětské šampaňské. Tedy přesněji, hodit na flašku barevný kroužek a tím rychlé špunty získat. Ale zadařilo se a čtyři lahvinky našly své majitele. Hodinová ručička se tlačila směrem k páté hodině odpolední a to bylo znamení, že je čas rozdat všechny odměny a závěrečným tanečkem se rozloučit.


Kdo tam byl: Verča, Ika, Bája a Ráďa


Velké díky patří Martinu Urbanovi za věrnost a opětovné pozvání k Vám. Úžasné byly jako vždy odměny pro děti. A všechno klapalo jako švýcarské hodiny. Užívejte léta a zase někdy někde čau :)

Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page