top of page
Vyhledat

2023 VOSA Borohrádek 27.5.

V tento slunečný den se Vosičky rozjely do Borohrádku na místní fotbalové hřiště.

Obyvatelé obce stadión natolik upravili, na kterém nebylo poznat, že se nacházíme na místním sportovišti. Bylo postaveno pódium, stánky, atrakce a jednou z atrakcí od 10:30 hodin nechyběl ani program Vosa jede.

Po menších zákulisních problémech se zvukem jsme se do toho společně vrhli. Na perném slunečním záření soutěží chtivé děti nezahálely. A pro nafukovací housenku by se nejraději i postavily na hlavu. Proto jsme zařadily soutěž pro rodiče, kde byla možnost takovou housenku získat. Ale ne jen tak zadarmo. Velkáci si museli svou housenku vlastnoplicně nafouknout.

Další oblíbenou soutěží je předávání gumových příšerek v kruhu. Příšerkami je myšleno hadi, krysy, pavouci, ještěrky. Tolik roztomilého jekotu bylo slyšet, že to je až úsměvné. Přesně v pravé poledne byl nás program u konce a nám nestačilo nic jiného než se rozloučit a jet do dům dál.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa a Nina


Děkujeme panu starostovi za krásné přivítání mezi Vámi. Díky patří i panu zvukaři za aktivní pomoc. A v neposlední řadě děkují i naše bříška za naplnění extra výborným steakem. Čerpejte energii i vitamín D ze sluníčka a zase někdy někde čau :)Všechny fotečky najdete ZDE NA FACEBOOKU


3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


AGENTURA VOSA zábava pro všechny generace

bee-1295432_1280.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page