top of page
Vyhledat

2023 VOSA Chmelík 25.2.

Masopust, nebo chcete-li karnevalový rej, probíhá v celé naší republice, a tak nesměl chybět ani v obci Chmelík, kam Vosičky dorazily ve skvělé náladě.

Po velmi milém přivítání nás čekalo setkání s úžasnými lidmi, kteří dorazili na karneval do místního sálu. Ihned po znělce se dětičky dychtivě hrnuly do soutěží.

Velkou motivací jim byly nafukovací housenky, jež byly určeny pro nejlepší tanečníky. A že jich bylo. Dokonce i někteří rodiče se nechali přemluvit, aby se navlékli do maškarních kostýmů. Ovoce a zelenina, to je strava zdravá... Tak zní píseň, na kterou Vosičky měly připravený taneček. A ovoce a zeleninky (v podobě převlečených rodičů) dostali za úkol vybrat ta nejlepší pohybově nadaná robátka. A věřte, že to nebyl žádný med. Protože tolik šikovných dětí pohromadě, to se jen tak nevidí.

Krátce před čtvrtou hodinou odpolední proběhla soutěž o dětské šampaňské. Tři výherci si odnesli rychlé špunty domů a mohou si bouchnout na oslavu svého vítězství. Ale žádné dítko neodešlo s prázdnou. Na konci programu Vosičky nafoukaly každému zúčastněnému ohromný naukovací balónek.


Kdo tam byl: Verča, Péťa a Pája Králičice


Děkujeme za pozvání i za lahodně vyzdobený sál samými vosičkami. Děkujeme za mňam občerstvení i za báječnou společnost. Zase někdy někde čau :)Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU28 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page