top of page
Vyhledat

2023 VOSA Dobruška 5.2.

Karnevalová párty nesměla chybět ani zde, v obci Dobruška. Do místního kulturního sálu Vosičky zavítaly poprvé a byla to opravdu pecka. Sešlo se tolik krásných dětských tvářiček, že z toho přecházel zrak. A od druhé hodiny odpolední se program rozjel na plné obrátky.

Po úvodní znělce se všechna robátka zúčastnila první soutěže Hod rybou do síťky. Každý si odnesl drobou odměnu v podobě sladké mňamky.

Veliký úspěch měly soutěže, do které se zapojili i dospěláci. Tajně za oponou je Vosičky převlékly do příslušného oděvu. Tolik jim to slušelo, že blesky fotoaparátů se třpytily po celém sálu.

Rozdalo se mraky a mraky nafukovacích balónků. Poslední soutěž byla pro všechny zúčastněné, a to "podlez pod tyčí". Každý soutěžící si odnesl plnou náruč dárečků. Po čtvrté hodině se Vosičky rozloučily závěrečnou písničkou a zamávaly všem úžasným lidem, se kterými strávily odpoledne.Kdo tam byl: Verča, Bája, Pája a Nina


Děkujeme za milé pozvání mezi Vás, obyvatelé Dobrušky. Děkujeme za dokonalé občerstvení, které nás nasytilo na cestu zpátky domů. Děkujeme, že jsme poskytli dětem nádherné odměny. Budeme se těšit na další setkání. Čau :)
Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU
20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page