top of page
Vyhledat

2023 VOSA Osice 12.8.

I tento rok byly Vosičky přizvány do Osic.

A i tento rok panovalo horké až exotické počasí. Nevím, jak to občané dělají, ale snad s každou naší návštěvou se musíme poprat s extrémními letními teplotami. Už předem se zásobujeme velkým množstvím vody a plnou taškou deodorantů. Horko na náladě obecenstva ale vliv nemělo. Přišlo tolik báječných a usměvavých lidí, že by všichni optimisté mohli závidět.

Do soutěží a tanečků se děti vrhaly s neobvyklou chutí.

Avšak v jednu chvíli si elektrický proud řekl. že potřebuje pauzu, a tak nás vypekl tím, že prostě přestal fungovat. Ale nás to nerozházelo a s dávkou improvizace děti dostaly do rukou papíry s fixem a kreslily přenádherné obrázky. Ztvárnily vosičky i jiná stvoření. Odměnou jim byla poukázka na párek v rohlíku, limču a zmrzlinu. Mňam. Po celou dobu programu obličejová malířka Jolanka vytvářela dětem na tvářičky neskutečně roztomilé obrázky.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Ráďa a Soňa


Děkujeme pořadatelce Ivušce za skvělý přístup, organizaci, dobrou náladu i za občerstvení. Moc se nám u Vás líbilo. Budeme se těšit zase někdy někde čau :)Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page