top of page
Vyhledat

2023 VOSA Předměřice 10.6.

Je více než potřeba lidi a hlavně děti neustále proškolovat. V obci Předměřice se tohoto úkolu ujali hasiči, kteří, mimo jiné, ponaučili účastníky, jak se vypořádat s ohněm a jak se v takových horkých chvílích zachovat. Na Hasičský den byly přizvány holky z Vosy, aby zde roztočily takto významný den.

Neodmyslitelně nechyběly nafukovací housenky, které vykouzlí úsměv na tváři každého výherce, když tento balónek získá.

Snažíme se, aby vždy soutěžila všechna robátka. Lovily se rybičky, posílali hadi a jiné obludárium, děti zdobily stromy, házelo se rybkami do síťky. Jistojistě se i tančilo. Největší úspěch zaznamenala písnička Bloody Mary alias Wednesday. Všudypřítomní hasiči a hasičky pečlivě dohlíželi na odvedené výkony dětí.

A nejen dětí, ale i rodičů, jenž si sami v soutěží nafoukali barevné housenky. Potěšilo nás, že děti byly milé, poslušné a nezalekly se žádného úkolu.


Kdo tam byl: Ika, Bája, Péťa, Justýnka a Péťa Blondgirl


Děkujeme za pozvání do krásného místního parku. Poděkovaní letí i k panu zvukaři za skvělý zvuk a úžasný přístup. Léto drobnými kroky přichází k nám a my se budeme těšit na další společná setkání. Zase někdy někde čau :)Všechny fotky najdete ZDE NA FACEBOOKU

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
zábava pro všechny generace

Agentura VOSA

bee-1295432_1280.png
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
bottom of page